Kurumsal

MCZ Grup Sigorta hakkında detaylı bilgi almak için bize çekinmeden ulaşabilirsiniz.

Tüm sigortacılık ihtiyaçlarınız için yanınızda olduğumuzu belirtir, Şirketimizi tercih ederek bize gösterdiğiniz güvenden ötürü teşekkür ederiz.

Sigorta sektörünün her dalında 15 yıllık bilgi ve deneyime sahip olan MCZ Grup Sigorta A.Ş,  yeni yüzü ve yeni ekibiyle birlikte güvene dayalı, uzun yıllar sürecek işbirliği ortamında siz değerli müşterilerin bireysel ve kurumsal sigorta ihtiyaçlarına yerinde ve doğru ürünlerle hizmet vermektedir.

MCZ Grup Sigorta ürün yelpazesinde kasko, trafik, yangın, DASK, sağlık, hayat, bireysel emeklilik ve sorumluluk sigortaları da dahil olmak üzere tüm branşlarda faaliyet gösteren şirketimiz, Lojistik sektörünün en geniş kapsamlı poliçesini siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır.

Personelimizin güler yüzü, bilgi ve deneyimi, kendi servislerimizin destekleri, MCZ Grup Sigorta’yı müşteri memnuniyeti ve hasar işlemlerinde başarıya taşıyan unsurlardır.

MCZ Grup Sigorta sizlerden aldığı güç ile birlikte sektöründe kendini sürekli yenileyerek emin adımlarla ilerlemekte olup, siz değerli müşterilerimizin gelişen ihtiyaçları doğrultusunda sorunlarınıza hızlı ve akılcı çözümler getirmeyi kendine amaç edinerek daha iyi hizmet vermeye devam edecektir.

Ailemize katılmak ister misiniz? Bizimle Hemen şimdi…

Acenteliklerimiz

MCZ Grup Sigorta'nın Türkiye ve Dünya'da sigorta sektöründeki öncü acentelikleri